image-slider-with-thumbnail2.jpeg
image-slider-with-thumbnail5.jpeg
image-slider-with-thumbnail1.jpeg
image-slider-with-thumbnail3.jpeg
image-slider-with-thumbnail4.jpeg
image-slider-with-thumbnail5.jpeg
image-slider-with-thumbnail5.jpeg
PlayPause

AKTUALNOŚCI

W zakładce “Strefa mieszkańca” opublikowano List Krajowej Rady Spółdzielczej po przeprowadzeniu lustracji z działalności Spółdzielni w latach 2020-2023. List KRS będzie przedstawiony Wlanemu Zgromadzeniu członków Spółdzielni w 2024 roku.

W dniach 21-23.02.2024 roku odbędzie się bezpłatny odbiór odpadów wielkogabarytowych. Szczegółowy harmonogram dostępny jest na wiatach na odpady poszczególnych nieruchomości. Odbiór odpadów wielkogabarytowych jest okazją do porządków oraz uprzątnięcia korytarzy …

Awarie, czasowe ograniczenia

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Dobrzynka" w Pabianicach

Zarząd oraz Rada Nadzorcza Spółdzielni Mieszkaniowej „Dobrzynka” w Pabianicach przedstawiają informacyjny portal internetowy Spółdzielni oraz zapraszają do zapoznania się z jego treścią. Serwis ten jest przygotowany głównie z myślą o mieszkańcach Spółdzielni, jako miejsce, w którym można poznać strukturę Spółdzielni i jej zasoby. Szczególnie godnymi polecenia są zakładki „Aktualności”, w której można zapoznać się z bieżącymi sprawami, np. planowanymi przeglądami, odczytami czy innymi informacjami kierowanymi do mieszkańców, „Awarie”, w której będą publikowane informacje o czasowych awariach, ograniczeniach w pracy urządzeń itp. oraz zakładka „Dokumenty do pobrania”, która da możliwość każdemu właścicielowi pobrać aktualne regulaminy Spółdzielni oraz inne dokumenty z bieżącej działalności.

Ciekawą zakładką jest “Strefa mieszkańca”, w której każdy właściciel lokalu będzie mógł pozyskać dane rozliczeniowe własnego lokalu. Strefa ta jest aktualnie w przygotowaniu.

Przewiń na górę
Skip to content